2019. január 19.   -   szombat
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2019.01.15 - 2019.01.24.




 

2019.01.15. - kedd
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
20:15
-
NA-0116
Bagi Bálint, Nepp László
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:30
-
NB-0117
Csoma Viktor, Alexis Sancilio
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
19:15
-
FD-0095
Pohánka Balázs, Bujtor Péter
játékvezetők:
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
17:45
-
FSB-0077
Szőke Gábor, Süveges Zalán
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:00
-
FA-0114
Major Ádám, Gaál István
játékvezetők:
2019.01.16. - szerda
The British International School
1037 Budapest, Kiscelli köz 17.
18:30
-
F2KA-0135
Magyar Zoltán, Nagy István
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:30
-
F2KB-0147
Sentényi Barna, Németh Patrik
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
20:40
-
FB-0114
Nagy Viktor, Gaál Norbert
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FA-0117
Józsa A. Junior, Tóth Kitti
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:15
-
F2KA-0142
Nepp László, Jankovics Viktor
játékvezetők:
20:45
-
RKFB-0113
Nepp László, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Monor Városi Sportcsarnok
2200 Monor, Balassi Bálint u 25.
19:00
-
F2KA-0148
Czupi Márton, Gyurka Tamás
játékvezetők:
2019.01.17. - csütörtök
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
20:00
-
FC-0115
Csoma Viktor, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0112
Magyar Zoltán, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:40
-
SF-0092
Nagy István, László Zsolt
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
20:15
-
F2KB-0146
Szakáll István dr., Hartai Tamás
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0116
Józsa A. Junior, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FD-0112
Matics Sándor, Tahin András
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
RKFB-0116
Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
17:30
-
FKB-0051
Gruber Nikolett, Szőts Dávid
játékvezetők:
2019.01.18. - péntek
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0133
Goda László, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:40
-
FB-0124
Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
18:00
-
FJB-0083
Horváth Kinga, Matóczay Bálint
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
16:30
-
NKA-0051
Németh Fanni, Pál Roland
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:20
-
F2KA-0144
Pohánka Balázs, Matics Sándor
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
20:20
-
F2KA-0146
Gaál István, Németh Patrik
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:10
-
FD-0121
Major Ádám, Bárány Levente
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
20:15
-
SF-0102
Magyar Zoltán, László Zsolt
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
19:30
-
F2KB-0142
Molnár Tamás, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
18:20
-
FSC-0063
Bujtor Péter, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
17:40
-
FKB-0082
Nagy István, Tahin András
játékvezetők:
19:20
-
FD-0122
Nagy István, Tahin András
játékvezetők:
2019.01.19. - szombat
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
NB-0124
Nagy István, Schäffer Béla
játékvezetők:
10:30
-
KK-3091
Sebestyén Richárd, Szabó II. Péter
játékvezetők:
11:45
-
KK-3092
Sebestyén Richárd, Szabó II. Péter
játékvezetők:
13:00
-
KK-3093
Szabó István, Konta Csanád János
játékvezetők:
14:15
-
KK-3161
Szabó István, Szabó II. Péter
játékvezetők:
15:30
-
KK-3162
Sebestyén Richárd, Konta Csanád János
játékvezetők:
16:45
-
KK-3163
Sebestyén Richárd, Konta Csanád János
játékvezetők:
Bajza József Általános Iskola
1042 Budapest, Bajza József utca 2.
13:00
-
FSC-0061
Hőgerl Bence, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
15:30
-
NKA-0063
Bujtor Péter, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
NB-0121
Jankovics Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
14:00
-
FSB-0094
Szokolainé V. Csilla, Szőke Gábor
játékvezetők:
16:00
-
FSB-0095
Szokolainé V. Csilla, Szőke Gábor
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
08:30
-
KK-3111
Szőke Gábor, Boros Krisztina
játékvezetők:
09:45
-
KK-3112
Szőke Gábor, Kutrik Andrea
játékvezetők:
11:00
-
KK-3113
Szokolainé V. Csilla, Boros Krisztina
játékvezetők:
12:15
-
KK-3121
Szokolainé V. Csilla, Kutrik Andrea
játékvezetők:
13:30
-
KK-3122
Adjudani Pezsman, Boros Krisztina
játékvezetők:
14:45
-
KK-3123
Adjudani Pezsman, Kutrik Andrea
játékvezetők:
16:00
-
KK-3141
Kutrik Andrea, Boros Krisztina
játékvezetők:
17:15
-
KK-3142
Adjudani Pezsman, Süveges Zalán
játékvezetők:
18:30
-
KK-3143
Adjudani Pezsman, Süveges Zalán
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:30
-
F2KA-0115
Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
08:30
-
KK-3191
Németh Fanni, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
09:45
-
KK-3192
Zádeczki Donát László, Németh Fanni
játékvezetők:
11:00
-
KK-3193
Paulus Bence Máté, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
12:15
-
KK-3194
Szőts Dávid, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
13:30
-
KK-3031
Szőts Dávid, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
14:45
-
KK-3032
Matóczay Bálint, Steiner Máté
játékvezetők:
16:00
-
KK-3033
Matóczay Bálint, Steiner Máté
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
09:00
-
KK-3061
Szőts Dávid, Pál Roland
játékvezetők:
10:15
-
KK-3062
Szőts Dávid, Pál Roland
játékvezetők:
11:30
-
KK-3063
Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
12:45
-
KK-3051
Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
14:00
-
KK-3052
Horváth Kinga, Pál Roland
játékvezetők:
15:15
-
KK-3053
Horváth Kinga, Pál Roland
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
09:00
-
KK-3101
Bujtor Péter, Győri Ferenc
játékvezetők:
10:15
-
KK-3102
Bujtor Péter, Győri Ferenc
játékvezetők:
11:30
-
KK-3103
Nagy István, Steiner Máté
játékvezetők:
12:45
-
KK-3153
Nagy István, Steiner Máté
játékvezetők:
14:00
-
KK-3152
Gruber Nikolett, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
15:15
-
KK-3151
Gruber Nikolett, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
09:00
-
FB-0122
Magyar Zoltán, Mocsai László
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:20
-
FJB-0082
Magyar Zoltán, Komlódi Benedek
játékvezetők:
16:00
-
NB-0122
Józsa A. Junior, Komlódi Benedek
játékvezetők:
18:00
-
F2KB-0144
Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
10:00
-
FJB-0081
Makay Dániel, Csoma Viktor
játékvezetők:
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
16:00
-
FD-0124
Tarnai Gyula, Hartai Tamás
játékvezetők:
18:00
-
F2KB-0148
Tarnai Gyula, Hartai Tamás
játékvezetők:
Páduai Szent Antal Gimnázium Tornaterme
2081 Piliscsaba, Béla király utca 72
18:00
-
F2KB-0141
Nagy István, Kapros Roland
játékvezetők:
2019.01.20. - vasárnap
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
10:00
-
NGy-0054
Steiner Máté, Konta Csanád János
játékvezetők:
15:00
-
FSA-0062
Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
19:15
-
FA-0125
Nagy Viktor, Hartai Tamás
játékvezetők:
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
09:00
-
NGy-0052
Gere Kálmán, Kutrik Andrea
játékvezetők:
10:40
-
NSA-0061
Kapros Roland, Kutrik Andrea
játékvezetők:
12:20
-
FKB-0083
Kapros Roland, Gere Kálmán
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
FC-0125
Schäffer Béla, Mocsai László
játékvezetők:
10:30
-
SF-0104
Schäffer Béla, Horváth Péter
játékvezetők:
12:00
-
FD-0126
Mocsai László, Horváth Péter
játékvezetők:
13:30
-
FC-0124
Gaál István, Lövei László
játékvezetők:
15:00
-
FC-0122
Gaál István, Józsa A. Junior
játékvezetők:
16:30
-
FC-0121
Józsa A. Junior, Lövei László
játékvezetők:
18:00
-
NB-0126
Gaál István, Lövei László
játékvezetők:
19:30
-
FB-0121
Gaál István, Józsa A. Junior
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
15:00
-
F2KB-0145
Sentényi Barna, Czupi Márton
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
15:00
-
FD-0127
Rózsavölgyi Alexandra, Alexis Sancilio
játékvezetők:
17:00
-
FC-0127
Rózsavölgyi Alexandra, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
KK-3171
Szőke Gábor, Süveges Zalán
játékvezetők:
10:15
-
KK-3172
Szőke Gábor, Süveges Zalán
játékvezetők:
11:30
-
KK-3173
Korhetz Szilárd, Boros Krisztina
játékvezetők:
12:45
-
KK-3131
Korhetz Szilárd, Boros Krisztina
játékvezetők:
14:00
-
KK-3132
Konta Csanád János, Kutrik Andrea
játékvezetők:
15:15
-
KK-3133
Konta Csanád János, Kutrik Andrea
játékvezetők:
18:00
-
FA-0123
Nagy István, László Zsolt
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
09:00
-
FSB-0091
Gruber Nikolett, Horváth Kinga
játékvezetők:
10:40
-
FSB-0096
Gruber Nikolett, Horváth Kinga
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
13:30
-
F2KA-0137
Tóth Kitti, Makay Dániel
játékvezetők:
15:00
-
NA-0127
Tarnai Gyula, Nagy László
játékvezetők:
16:30
-
FB-0127
Tarnai Gyula, Nagy László
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
08:30
-
KK-3181
Győri Ferenc, Matejovics Márk
játékvezetők:
09:45
-
KK-3182
Győri Ferenc, Matejovics Márk
játékvezetők:
11:00
-
KK-3183
Bárány Levente, Lőrincz Erzsébet
játékvezetők:
12:15
-
KK-3184
Bárány Levente, Lőrincz Erzsébet
játékvezetők:
13:30
-
KK-3041
Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
játékvezetők:
14:45
-
KK-3042
Matóczay Bálint, Pál Roland
játékvezetők:
16:00
-
KK-3043
Pál Roland, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
09:00
-
KK-3021
Gaál Norbert, Hőgerl Bence
játékvezetők:
10:15
-
KK-3022
Gaál Norbert, Hőgerl Bence
játékvezetők:
11:30
-
KK-3023
Simon Kristóf, Pál Roland
játékvezetők:
12:45
-
KK-3011
Simon Kristóf, Pál Roland
játékvezetők:
14:00
-
KK-3012
Horváth Kinga, Szőts Dávid
játékvezetők:
15:15
-
KK-3013
Horváth Kinga, Szőts Dávid
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
09:00
-
KK-3081
Csoma Viktor, Waigand Ágoston
játékvezetők:
10:15
-
KK-3082
Csoma Viktor, Waigand Ágoston
játékvezetők:
11:30
-
KK-3083
Hartai Tamás, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
12:45
-
KK-3071
Hartai Tamás, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
14:00
-
KK-3072
Bárány Levente, Török Béla
játékvezetők:
15:15
-
KK-3073
Bárány Levente, Török Béla
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
16:00
-
RKFB-0137
Hervay Tibor, Kapros Roland
játékvezetők:
18:00
-
FB-0126
Hervay Tibor, Kapros Roland
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
17:00
-
NA-0124
Tóth Kitti, Pohánka Balázs
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:00
-
FB-0125
Szilágyi Bálint, Csoma Viktor
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
09:00
-
FSC-0062
Szabó István, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
10:40
-
FKB-0087
Szabó István, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
Vörösmarty Mihály Gimnázium
2030 Érd, Széchenyi tér 1.
16:00
-
F2KB-0143
Major Ádám, Kovács Zoltán
játékvezetők:
Fabriczius József Általános Iskola
2112 Veresegyház, Fõ út 77-79
16:00
-
F2KA-0143
Kruk Melinda, Lázár Zs. György
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
15:00
-
F2KA-0141
Nagy Viktor, Hartai Tamás
játékvezetők:
Százhalombattai Sportcsarnok
2440 Százhalombatta, Vasút u. 41.
17:00
-
F2KA-0145
Győrfy Ruben, Sértő Róbert
játékvezetők:
2019.01.21. - hétfő
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:30
-
RKFB-0121
Major Ádám, Oláh Márk
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
21:00
-
FA-0126
Gaál István, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Budai II. Lástló Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
20:00
-
FB-0123
Nepp László, Bujtor Péter
játékvezetők:
2019.01.22. - kedd
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:20
-
RKFB-0117
Goda László, Tóth Kitti
játékvezetők:
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0124
Bagi Bálint, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
16:00
-
FJB-0052
Bujtor Péter, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:30
-
NB-0127
Minár László, Balogh Kristóf
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
16:00
-
FSB-0051
Bárány Levente, Pál Roland
játékvezetők:
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
17:45
-
FSB-0105
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
17:15
-
FKB-0057
Szőts Dávid, Matejovics Márk
játékvezetők:
2019.01.23. - szerda
Szűcs Sándor Általános Iskola Tornaterme
1046 Budapest, Ugró Gy u. 1-3.
17:45
-
FSB-0093
Szőke Gábor, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
19:40
-
NB-0125
Mocsai László, Steiner Máté
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:10
-
NA-0122
Tóth Kitti, Alexis Sancilio
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FA-0127
Józsa A. Junior, Csoma Viktor
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
20:45
-
FC-0126
Bagi Bálint, Bózsó Gábor
játékvezetők:
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
20:30
-
F2KB-0158
Nagy László, Gaál Norbert
játékvezetők:
2019.01.24. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:20
-
RKFB-0127
Pohánka Balázs, Csoma Viktor
játékvezetők:
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FB-0091
Lövei László, Bujtor Péter
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FD-0133
Matics Sándor, Szőke Gábor
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:40
-
SF-0103
László Zsolt, Bárány Levente
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 9.
18:40
-
NA-0126
Nagy László, Hartai Tamás
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
20:45
-
FA-0122
Gaál Norbert, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
18:15
-
FKB-0086
Szilágyi Tamás, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FD-0123
Csabai-Kaskötő B., Steiner Máté
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0101
Nagy István, Mocsai László
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt