2019. március 19.   -   kedd
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2019.03.19 - 2019.03.28.




 

2019.03.19. - kedd
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0064
Magyar Zoltán, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FB-0133
Gaál István, Oláh Márk
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
19:30
-
F2KB-0267
Kozma Balázs, Stánicz Péter
játékvezetők:
2019.03.20. - szerda
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0162
Józsa A. Junior, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
19:40
-
NB-0194
Kapros Roland, Mocsai László
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:15
-
RKFB-0194
Nagy Viktor, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
19:15
-
F2KA-0226
Gaál István, Nagy István
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
FA-0195
Bagi Bálint, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:00
-
F2KB-0225
Nepp László, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
20:30
-
F2KB-0221
Sentényi Barna, Nagy László
játékvezetők:
2019.03.21. - csütörtök
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
20:00
-
FC-0147
Bagi Bálint, Schäffer Béla
játékvezetők:
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FB-0185
Major Ádám, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FD-0084
László Zsolt, Szőke Gábor
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
F2KA-0224
Szakáll István dr., Gaál Norbert
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
16:15
-
FSA-0063
Szőts Dávid, Győri Ferenc
játékvezetők:
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
19:40
-
NA-0187
Goda László, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:10
-
FA-0121
Nagy Viktor, Matics Sándor
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
15:00
-
FSB-3011
Bujtor Péter, Boros Krisztina
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FD-0186
Csabai-Kaskötő B., Matóczay Bálint
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
F2KB-0224
Pohánka Balázs, Jankovics Viktor
játékvezetők:
2019.03.22. - péntek
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0133
Nagy Viktor, Bagi Bálint
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:40
-
FB-0195
Pohánka Balázs, Gaál Norbert
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:10
-
FD-0191
Polonkai Balázs, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
19:45
-
F2KA-0222
Major Ádám, X
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
19:30
-
F2KB-0227
Magyar Zoltán, Matics Sándor
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
NB-0191
Jankovics Viktor, László Zsolt
játékvezetők:
2019.03.23. - szombat
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
15:00
-
FSB-3012
Kapros Roland, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
12:20
-
NSA-0121
Lövei László, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
08:30
-
KK-6121
Szabó II. Péter, Waigand Ágoston
játékvezetők:
09:45
-
KK-6122
Szabó II. Péter, Waigand Ágoston
játékvezetők:
11:00
-
KK-6123
Kapros Roland, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
12:15
-
KK-6161
Kapros Roland, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
13:30
-
KK-6162
Szabó II. Péter, Waigand Ágoston
játékvezetők:
14:45
-
KK-6163
Szabó II. Péter, Waigand Ágoston
játékvezetők:
16:00
-
NA-0194
Józsa A. Junior, Jankovics Viktor
játékvezetők:
17:30
-
FD-0196
Józsa A. Junior, Pohánka Balázs
játékvezetők:
19:00
-
FD-0194
Pohánka Balázs, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
09:00
-
FJB-0152
Józsa A. Junior, Simon Kristóf
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
10:00
-
FJB-0151
Pohánka Balázs, Szabó István
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
08:30
-
KK-6111
Bárány Levente, Horváth Brúnó
játékvezetők:
09:45
-
KK-6112
Bárány Levente, Süveges Zalán
játékvezetők:
11:00
-
KK-6113
Hőgerl Bence, Horváth Brúnó
játékvezetők:
12:15
-
KK-6131
Hőgerl Bence, Süveges Zalán
játékvezetők:
13:30
-
KK-6132
Hőgerl Bence, Süveges Zalán
játékvezetők:
14:45
-
KK-6133
Szőke Gábor, Matejovics Márk
játékvezetők:
16:00
-
KK-6151
Szőke Gábor, Matejovics Márk
játékvezetők:
17:15
-
KK-6152
Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina
játékvezetők:
18:30
-
KK-6153
Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
08:00
-
SF-0163
Gaál István, Mocsai László
játékvezetők:
09:30
-
NA-0191
Gaál István, Mocsai László
játékvezetők:
18:30
-
F2KA-0221
Gorka Szabolcs, Polonkai Balázs
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
09:00
-
KK-6051
Jankovics Viktor, Szilágyi Tamás
játékvezetők:
10:15
-
KK-6052
Jankovics Viktor, Szilágyi Tamás
játékvezetők:
11:30
-
KK-6053
Szőts Dávid, Pál Roland
játékvezetők:
12:45
-
KK-6061
Szőts Dávid, Pál Roland
játékvezetők:
14:00
-
KK-6062
Hartai Tamás, Tahin András
játékvezetők:
15:15
-
KK-6063
Hartai Tamás, Tahin András
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
09:00
-
KK-6021
Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
játékvezetők:
10:15
-
KK-6022
Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
játékvezetők:
11:30
-
KK-6023
Hartai Tamás, Gaál Norbert
játékvezetők:
12:45
-
KK-6031
Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
játékvezetők:
14:00
-
KK-6032
Simon Kristóf, Szilágyi Tamás
játékvezetők:
15:15
-
KK-6033
Simon Kristóf, Szőts Dávid
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
09:00
-
KK-6141
Szokolainé V. Csilla, Konta Csanád János
játékvezetők:
10:15
-
KK-6142
Szokolainé V. Csilla, Konta Csanád János
játékvezetők:
11:30
-
KK-6143
Horváth Kinga, Török Béla
játékvezetők:
12:45
-
KK-6091
Horváth Kinga, Török Béla
játékvezetők:
14:00
-
KK-6092
Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
15:15
-
KK-6093
Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
12:20
-
NGy-0114
Kozma Balázs, Vizsgázó
játékvezetők:
15:00
-
NA-0195
Kozma Balázs, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
18:00
-
FB-0193
Tóth Kitti, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
09:00
-
FSC-0122
Nagy István, Koncsag Csaba
játékvezetők:
10:40
-
FJB-0155
Nagy István, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
09:00
-
FSC-0123
Magyar Zoltán, Boros Krisztina
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
09:00
-
FSB-1012
Horváth Kinga, Török Béla
játékvezetők:
Török Flóris Általános Iskola Tornaterme
1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.
09:00
-
NGy-0112
Szőke Gábor, Matejovics Márk
játékvezetők:
Páduai Szent Antal Gimnázium Tornaterme
2081 Piliscsaba, Béla király utca 72
18:00
-
F2KB-0228
Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
2019.03.24. - vasárnap
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
09:00
-
NGy-0113
Hőgerl Bence, Vizsgázó
játékvezetők:
15:00
-
FSA-0121
Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
10:00
-
FSB-1011
Nagy István, Boros Krisztina
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
NB-0195
Schäffer Béla, Mocsai László
játékvezetők:
10:30
-
SF-0165
Schäffer Béla, Mocsai László
játékvezetők:
12:00
-
FC-0194
Bagi Bálint, Tarnai Gyula
játékvezetők:
13:30
-
FC-0195
Bagi Bálint, Tarnai Gyula
játékvezetők:
15:00
-
FC-0197
Nagy László, Nagy István
játékvezetők:
16:30
-
NB-0193
Nagy László, Nagy István
játékvezetők:
18:00
-
FA-0191
Goda László, Gruber Nikolett
játékvezetők:
19:30
-
FB-0197
Goda László, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
17:45
-
F2KB-0223
Józsa A. Junior, Szilágyi Bálint
játékvezetők:
19:30
-
F2KB-0222
Szakáll István dr., Tarnai Gyula
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
15:00
-
FD-0192
Lövei László, Szőke Gábor
játékvezetők:
17:00
-
FC-0192
Lövei László, Szőke Gábor
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
08:30
-
KK-6191
Pál Roland, Benkő Glória
játékvezetők:
09:45
-
KK-6192
Pál Roland, Benkő Glória
játékvezetők:
11:00
-
KK-6193
Szőke Gábor, Koncsag Csaba
játékvezetők:
12:15
-
KK-6194
Szőke Gábor, Koncsag Csaba
játékvezetők:
13:30
-
KK-6181
Pál Roland, Süveges Zalán
játékvezetők:
14:45
-
KK-6182
Pál Roland, Süveges Zalán
játékvezetők:
16:00
-
KK-6183
Szentpáli-Gavallér Csaba, Horváth Brúnó
játékvezetők:
17:15
-
KK-6184
Szentpáli-Gavallér Csaba, Horváth Brúnó
játékvezetők:
19:00
-
FA-0196
Minár László, László Zsolt
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
12:30
-
NA-0192
Gaál István, Szőke Attila
játékvezetők:
14:30
-
FB-0192
Gaál István, Szőke Attila
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
09:00
-
KK-6081
Bózsó Gábor, Győri Ferenc
játékvezetők:
10:15
-
KK-6082
Bózsó Gábor, Győri Ferenc
játékvezetők:
11:30
-
KK-6083
Szőts Dávid, Konta Csanád János
játékvezetők:
12:45
-
KK-6101
Szőts Dávid, Bózsó Gábor
játékvezetők:
14:00
-
KK-6102
Tahin András, Boros Krisztina
játékvezetők:
15:15
-
KK-6103
Tahin András, Boros Krisztina
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
09:00
-
KK-6011
Komlódi Benedek, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
10:15
-
KK-6012
Komlódi Benedek, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
11:30
-
KK-6013
Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
12:45
-
KK-6041
Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
14:00
-
KK-6042
Horváth Kinga, Matóczay Bálint
játékvezetők:
15:15
-
KK-6043
Horváth Kinga, Matóczay Bálint
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
09:00
-
KK-6071
Horváth Kinga, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
10:15
-
KK-6072
Horváth Kinga, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
11:30
-
KK-6073
Török Béla, Lőrincz Erzsébet
játékvezetők:
12:45
-
KK-6171
Török Béla, Lőrincz Erzsébet
játékvezetők:
14:00
-
KK-6172
Szabó II. Péter, Konta Csanád János
játékvezetők:
15:15
-
KK-6173
Szabó II. Péter, Konta Csanád János
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
18:00
-
FB-0191
Hervay Tibor, Szőke Attila
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
18:30
-
FC-0191
Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:00
-
FB-0194
Matics Sándor, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
09:00
-
FSC-0121
Hartai Tamás, Vizsgázó
játékvezetők:
11:00
-
F2KA-0227
Nagy László, Hartai Tamás
játékvezetők:
18:00
-
F2KA-0225
Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
09:00
-
FJB-0154
Tahin András, Matóczay Bálint
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:15
-
FD-0197
Nagy László, Nagy István
játékvezetők:
Gödöllői Egyetemi Sportcsarnok
2100 Gödöllő, Páter K. u. 1.
18:00
-
F2KA-0267
X, X
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
15:00
-
F2KA-0228
X, X
játékvezetők:
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
18:30
-
F2KB-0226
Kovács Zoltán, X
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
19:00
-
RKFB-0191
Nagy Viktor, Kapros Roland
játékvezetők:
2019.03.25. - hétfő
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:30
-
RKFB-0197
Tóth Kitti, Alexis Sancilio
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
21:00
-
FA-0193
Szilágyi Bálint, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Budai II. Lástló Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
20:00
-
FB-0196
Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba
játékvezetők:
2019.03.26. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0195
Goda László, Oláh Márk
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:30
-
NB-0192
Szőke Gábor, Havas Gábor
játékvezetők:
2019.03.27. - szerda
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
17:50
-
FSA-0042
Magyar Zoltán, Csoma Viktor
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
19:40
-
NB-0205
Mocsai László, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:30
-
F2KB-0234
X, X
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
18:40
-
NA-0176
Nagy Viktor, Alexis Sancilio
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FA-0192
Goda László, Józsa A. Junior
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
17:00
-
FSC-0112
Koncsag Csaba, Boros Krisztina
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
20:45
-
FC-0193
Magyar Zoltán, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:15
-
F2KA-0238
Nagy László, Gaál Norbert
játékvezetők:
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
20:30
-
F2KB-0232
Nepp László, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Gödöllői Egyetemi Sportcsarnok
2100 Gödöllő, Páter K. u. 1.
19:30
-
F2KA-0223
X, X
játékvezetők:
2019.03.28. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:20
-
RKFB-0192
Bagi Bálint, Szilágyi Bálint
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FD-0205
Matics Sándor, Szőts Dávid
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 9.
18:30
-
NA-0144
Tóth Kitti, Gruber Nikolett
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:10
-
FA-0197
Józsa A. Junior, Gaál Norbert
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0161
Magyar Zoltán, Nagy István
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:00
-
FA-0184
Hervay Tibor, László Zsolt
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
20:30
-
F2KB-0231
Pohánka Balázs, Kapros Roland
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt