Középiskolás és egyetemi mûsor küldéssel

2019.03.19. - 2019.03.28.

2019.03.19. - kedd

Piarista Gimnázium Tornaterme 1052 Budapest, Piarista u. 1.
16:30 Piarista Gimnázium - II. János Pál Gimnázium FI Gaál István Ürögi Zsolt
Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Illyés Gyula Gimnázium LI Pál Roland Török Béla
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
20:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Szõke Attila  
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Mocsai László  

2019.03.20. - szerda

Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kõrösi Cs u. 28.
13:30 Szent László Gimnázium - Fazekas Mihály Gimnázium FI Pál Roland Boros Krisztina
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
20:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti László Zsolt  
Farkasréti Általános Iskola 1112 Budapest, Érdi út 2.
13:00 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Kerületi Gaál István Réger Zsolt
Berzsenyi Dániel Gimnázium 1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
15:00 Berzsenyi Dániel Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium FI Szõts Dávid Ürögi Zsolt
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Hartai Tamás  

2019.03.21. - csütörtök

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Trefort Gimnázium FI Gaál István Bárány Levente
Patrona Gimnázium 1094 Budapest, Knézich u. 3-13.
15:20 Patrona Gimnázium - Szent László Általános Iskola IV. leány Török Béla  

2019.03.25. - hétfõ

Szerb Tanitás Nyelvû Gimnázium 1074 Budapest, Rózsák tere 6-7.
13:30 Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium - Trefort Gimnázium FI Major Ádám Bárány Levente
IX. kerületi Sportcsarnok 1096 Budapest, Vendel u. 10.
13:45 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Kerületi Hartai Tamás  

2019.03.27. - szerda

MTK csarnok - I. pálya 1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
08:30 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákoliim Bagi Bálint Nagy István
10:00 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Bagi Bálint Nagy István
11:30 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Major Ádám Szõke Gábor
13:15 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Major Ádám Szõke Gábor

2019.03.28. - csütörtök

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Szent László Gimnázium FI Hartai Tamás Szõts Dávid
Fazekas Gimnázium 1082 Budapest, Horváth M. tér 8.
17:00 Fazekas Mihály Gimnázium - Arany János Gimnázium FI Hartai Tamás Török Béla
Budai Speciális Szakiskola 1116 Budapest, Leininger utca 27-35.
16:20 II. János Pál Gimnázium - Piarista Gimnázium FI Gaál István Réger Zsolt
Diana u. Általános Iskola 1125 Budapest, Diana u. 35-37.
19:15 Óbudai Egyetem - TFSE AKE-FA Bózsó Gábor Gere Kálmán
Török Flóris Általános Iskola Tornaterme 1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.
09:30 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Nagy István Réger Zsolt
10:45 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Nagy István Réger Zsolt
12:00 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Gyõri Ferenc Bárány Levente
13:15 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Gyõri Ferenc Bárány Levente