2024.03.23. - szombat
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
12:00
-
FSB-4012
2024.03.24. - vasárnap
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
16:00
-
FSB-4013
2024.04.06. - szombat
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
11:00
-
FSB-3012
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
10:45
-
FSB-4021
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
09:30
-
FSB-3023
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
15:00
-
FSB-4023
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
14:00
-
FSB-3024
2024.04.07. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
12:00
-
FSB-4024
2024.04.08. - hétfő
Angol Nyelvet Emelt Szinten Okt. Általános Iskola
1046 Budapest, Fóti út 66.
16:00
-
FSB-3021
2024.04.10. - szerda
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
18:00
-
FSB-3032
2024.04.13. - szombat
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
10:00
-
FSB-4034
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
10:00
-
FSB-4032
2024.04.14. - vasárnap
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
12:00
-
FSB-4031
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FSB-3034
2024.04.16. - kedd
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
18:45
-
FSB-3031
2024.04.20. - szombat
Angol Nyelvet Emelt Szinten Okt. Általános Iskola
1046 Budapest, Fóti út 66.
09:00
-
FSB-3043
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
11:00
-
FSB-4043
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
09:30
-
FSB-3041
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
15:00
-
FSB-4041
2024.04.21. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
12:00
-
FSB-4042
2024.04.27. - szombat
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
09:00
-
FSB-4052
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
09:30
-
FSB-3054
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
17:00
-
FSB-4054
2024.04.28. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
10:00
-
FSB-4053
2024.04.29. - hétfő
Angol Nyelvet Emelt Szinten Okt. Általános Iskola
1046 Budapest, Fóti út 66.
16:00
-
FSB-3052
2024.04.30. - kedd
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
18:45
-
FSB-3061
2024.05.03. - péntek
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
18:30
-
FSB-3071
2024.05.04. - szombat
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
10:00
-
FSB-4064
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
15:00
-
FSB-3064
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
12:20
-
FSB-3063
2024.05.05. - vasárnap
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
10:00
-
FSB-4063
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
14:30
-
FSB-4061
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
17:00
-
FSB-3014
2024.05.06. - hétfő
Angol Nyelvet Emelt Szinten Okt. Általános Iskola
1046 Budapest, Fóti út 66.
16:00
-
FSB-3074
2024.05.11. - szombat
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
09:00
-
FSB-4074
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
09:30
-
FSB-3072
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
15:00
-
FSB-4072
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
12:30
-
FSB-3053
2024.05.12. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
14:00
-
FSB-4071
2024.05.18. - szombat
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
10:40
-
FSB-3013
2024.05.24. - péntek
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
19:45
-
FSB-3042
2024.05.25. - szombat
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
FSB-3081
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
10:40
-
FSB-3083
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
10:00
-
FSB-4082
2024.05.26. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
14:00
-
FSB-3082
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
12:00
-
FSB-4083
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
12:00
-
FSB-4081
2024.06.04. - kedd
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
17:30
-
FSB-4014