2024.03.20. - szerda
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
18:45
-
SF-0134
2024.03.21. - csütörtök
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0141
2024.03.22. - péntek
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
18:20
-
SF-0172
2024.03.24. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
13:30
-
SF-0173
2024.04.06. - szombat
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
09:00
-
SF-0174
2024.04.07. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
SF-0186
12:00
-
SF-0182
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
20:15
-
SF-0184
2024.04.11. - csütörtök
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0181
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
20:10
-
SF-0175
2024.04.12. - péntek
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
18:20
-
SF-0195
2024.04.14. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
SF-0191
2024.04.18. - csütörtök
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
20:10
-
SF-0193
2024.04.21. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
SF-0202
13:30
-
SF-0203
2024.04.24. - szerda
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
18:45
-
SF-0204
2024.04.25. - csütörtök
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0201
2024.04.27. - szombat
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
09:00
-
SF-0214
2024.04.28. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
15:00
-
SF-0213
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
20:15
-
SF-0212
2024.05.02. - csütörtök
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
20:10
-
SF-0215
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0211
2024.05.05. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
16:30
-
SF-0223
2024.05.08. - szerda
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
18:45
-
SF-0225
2024.05.09. - csütörtök
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0221
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0222
2024.05.16. - csütörtök
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0123