2024.03.21. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FC-0201
2024.03.22. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0207
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:10
-
FC-0205
2024.03.23. - szombat
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
10:30
-
FC-0193
2024.03.24. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
16:30
-
FC-0203
Váci Piarista Gimnázium és Kollégium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
16:00
-
FC-0206
2024.03.25. - hétfő
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:20
-
FC-0202
Monori József Attila Gimnázium
2200 Monor, Ady Endre út 12-14.
18:30
-
FC-0204
2024.04.05. - péntek
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
FC-0216
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
20:45
-
FC-0211
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
20:15
-
FC-0214
2024.04.07. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
16:30
-
FC-0217
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
17:00
-
FC-0213
2024.04.09. - kedd
Treff Sportcentrum
2030 Érd, Piroska u. 6.
20:30
-
FC-0187
2024.04.11. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FC-0212
2024.04.12. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0226
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
FC-0225
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:10
-
FC-0223
2024.04.13. - szombat
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:00
-
FC-0144
2024.04.14. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
FC-0227
15:00
-
FC-0221
Váci Piarista Gimnázium és Kollégium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
16:00
-
FC-0224
2024.04.15. - hétfő
Monori József Attila Gimnázium
2200 Monor, Ady Endre út 12-14.
18:30
-
FC-0222
2024.04.19. - péntek
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
20:45
-
FC-0231
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
20:15
-
FC-0236
2024.04.20. - szombat
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:00
-
FC-0237
2024.04.21. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
15:00
-
FC-0232
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
17:00
-
FC-0235
2024.04.22. - hétfő
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:20
-
FC-0233
2024.04.25. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FC-0234
2024.04.26. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0244
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
FC-0243
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:10
-
FC-0241
2024.04.27. - szombat
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:00
-
FC-0247
2024.04.28. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
FC-0245
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
11:30
-
FC-0246
Váci Piarista Gimnázium és Kollégium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
16:00
-
FC-0242
2024.05.03. - péntek
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
20:45
-
FC-0251
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:10
-
FC-0252
2024.05.05. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
13:30
-
FC-0254
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
17:00
-
FC-0257
2024.05.06. - hétfő
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:20
-
FC-0255
Monori József Attila Gimnázium
2200 Monor, Ady Endre út 12-14.
18:30
-
FC-0253
2024.05.09. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FC-0256
2024.05.10. - péntek
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
17:00
-
FC-0264
21:15
-
FC-0261
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
20:15
-
FC-0266
2024.05.11. - szombat
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:00
-
FC-0265
2024.05.12. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
FC-0263
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
17:00
-
FC-0267
Váci Piarista Gimnázium és Kollégium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
16:00
-
FC-0262
2024.05.17. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0174
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:20
-
FC-0084
2024.05.24. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0055
2024.05.25. - szombat
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
10:00
-
FC-0215