2019.10.15 - 2019.10.24.




 

2019.10.15. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0023
Pohánka Balázs, Komlódi Benedek
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:20
-
NB-0026
Magyar Zoltán, Hartai Tamás
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FC-0022
Nagy István, Szabó István
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
19:00
-
F2KB-0025
Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:10
-
FA-0024
Gaál István, Major Ádám
játékvezetők:
2019.10.16. - szerda
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
19:40
-
NB-0024
Nagy László, Szőke Gábor
játékvezetők:
NKE Kis terem
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23..
20:30
-
F2KA-0035
Lázár Zs. György, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:15
-
RKFB-0025
Goda László, Polonkai Balázs
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
19:45
-
FA-0033
Józsa A. Junior, Jankovics Viktor
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FB-0035
Nagy István, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
20:45
-
RKFB-0027
Gaál Norbert, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
20:30
-
FD-0027
Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba
játékvezetők:
Budaörsi 1-es számú Általános Iskola tornaterme
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
20:20
-
F2KB-0018
Válé Flórián, Szájer József
játékvezetők:
2019.10.17. - csütörtök
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:10
-
FA-0025
Bagi Bálint, Lövei László
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:10
-
F2KA-0037
Gaál Norbert, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FA-0023
Gaál István, Csoma Viktor
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
18:10
-
NB-0022
Steiner Máté, Pál Roland
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0035
Oláh Márk, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
FA-0037
Matics Sándor, Simon Kristóf
játékvezetők:
2019.10.18. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:40
-
FC-0031
Pohánka Balázs, Matics Sándor
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
19:30
-
F2KA-0036
Kozma Balázs, Simon Kristóf
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
NB-0031
Jankovics Viktor, Kapros Roland
játékvezetők:
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:10
-
FD-0036
Réger Zsolt, László Zsolt
játékvezetők:
Budapest Baptista Középiskola Tornaterme
1204 Budapest, Pöltenberg u. 6,
19:00
-
FA-0031
Oláh Márk, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti, Napsugár u. 2,
20:30
-
F2KB-0032
Lázár Zs. György, Gyurka Tamás
játékvezetők:
2019.10.19. - szombat
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
KK-1061
Bujtor Péter, Waigand Ágoston
játékvezetők:
10:15
-
KK-1062
Bujtor Péter, Konta Csanád János
játékvezetők:
11:30
-
KK-1063
Konta Csanád János, Waigand Ágoston
játékvezetők:
12:45
-
KK-1151
Horváth Péter, Rabi Bernadett Panna
játékvezetők:
14:00
-
KK-1152
Horváth Péter, Kovács Gedeon
játékvezetők:
15:15
-
KK-1153
Bózsó Gábor, Rabi Bernadett Panna
játékvezetők:
16:30
-
KK-1154
Bózsó Gábor, Kovács Gedeon
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
16:00
-
RKFB-0033
Józsa A. Junior, Gaál Norbert
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
09:00
-
NB-0033
Réger Zsolt, Horváth Péter
játékvezetők:
10:30
-
FD-0032
Réger Zsolt, Horváth Péter
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
19:30
-
F2KA-0038
Bagi Bálint, Jankovics Viktor
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
15:00
-
RKFB-0032
Goda László, Nagy István
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
NB-0036
Nagy István, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
08:30
-
KK-1131
Matóczay Bálint, Boros Krisztina
játékvezetők:
09:45
-
KK-1132
Matóczay Bálint, Boros Krisztina
játékvezetők:
11:00
-
KK-1133
Tompa Gellért, Gereben Dorka
játékvezetők:
12:15
-
KK-1091
Tompa Gellért, Gereben Dorka
játékvezetők:
13:30
-
KK-1092
Hőgerl Bence, Stáber Alex
játékvezetők:
14:45
-
KK-1093
Hőgerl Bence, Stáber Alex
játékvezetők:
16:00
-
KK-1121
Tompa Gellért, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
17:15
-
KK-1122
Hartai Tamás, Tompa Gellért
játékvezetők:
18:30
-
KK-1123
Hartai Tamás, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
08:30
-
KK-1051
Csoma Viktor, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
09:45
-
KK-1052
Csoma Viktor, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
11:00
-
KK-1053
Korhetz Szilárd, Miháczi Ádám
játékvezetők:
12:15
-
KK-1071
Korhetz Szilárd, Miháczi Ádám
játékvezetők:
13:30
-
KK-1072
Matóczay Bálint, Boros Krisztina
játékvezetők:
14:45
-
KK-1073
Matóczay Bálint, Boros Krisztina
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
15:00
-
KK-1141
Szőke Gábor, Horváth Brúnó
játékvezetők:
16:15
-
KK-1142
Szőke Gábor, Horváth Brúnó
játékvezetők:
17:30
-
KK-1143
Hőgerl Bence, Török Béla
játékvezetők:
18:45
-
KK-1144
Hőgerl Bence, Török Béla
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:30
-
F2KB-0037
Gaál István, Nagy István
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
10:30
-
NB-0035
Tarnai Gyula, Szőke Gábor
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
16:00
-
NB-0034
Kozma Balázs, Magyar Zoltán
játékvezetők:
18:00
-
F2KB-0034
Kozma Balázs, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
18:00
-
F2KA-0031
Válé Flórián, Káré Gergő
játékvezetők:
2019.10.20. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
FD-0037
Matics Sándor, Horváth Péter
játékvezetők:
13:30
-
FC-0035
Matics Sándor, Horváth Péter
játékvezetők:
15:00
-
FB-0033
Magyar Zoltán, Tarnai Gyula
játékvezetők:
16:30
-
FC-0034
Magyar Zoltán, Tarnai Gyula
játékvezetők:
18:00
-
FA-0036
Jankovics Viktor, Kapros Roland
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
09:00
-
NB-0032
Gaál István, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
09:00
-
NB-0037
Major Ádám, Józsa A. Junior
játékvezetők:
11:00
-
NA-0034
Major Ádám, Józsa A. Junior
játékvezetők:
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
08:30
-
KK-1021
Balogh Kristóf, Pál Roland
játékvezetők:
09:45
-
KK-1022
Balogh Kristóf, Pál Roland
játékvezetők:
11:00
-
KK-1023
Horváth Kinga, Bárány Levente
játékvezetők:
12:15
-
KK-1031
Horváth Kinga, Bárány Levente
játékvezetők:
13:30
-
KK-1032
Szokolainé V. Csilla, Stáber Alex
játékvezetők:
14:45
-
KK-1033
Szokolainé V. Csilla, Stáber Alex
játékvezetők:
16:00
-
KK-1011
Korompai Zsolt, Kutrik Andrea
játékvezetők:
17:15
-
KK-1012
Gaál Norbert, Korompai Zsolt
játékvezetők:
18:30
-
KK-1013
Gaál Norbert, Kutrik Andrea
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
09:00
-
KK-1041
Győri Ferenc, Hőgerl Bence
játékvezetők:
10:15
-
KK-1042
Győri Ferenc, Matóczay Bálint
játékvezetők:
11:30
-
KK-1043
Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
08:30
-
KK-1101
Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
játékvezetők:
09:45
-
KK-1102
Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
játékvezetők:
11:00
-
KK-1103
Szabó István, Mészáros Nándor
játékvezetők:
12:15
-
KK-1081
Szabó István, Süveges Zalán
játékvezetők:
13:30
-
KK-1082
Korhetz Szilárd, Mészáros Nándor
játékvezetők:
14:45
-
KK-1083
Korhetz Szilárd, Süveges Zalán
játékvezetők:
16:00
-
KK-1111
Tompa Gellért, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
17:15
-
KK-1112
Tompa Gellért, Török Béla
játékvezetők:
18:30
-
KK-1113
Török Béla, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
17:00
-
F2KB-0035
Józsa A. Junior, Matics Sándor
játékvezetők:
19:00
-
F2KA-0034
Tóth Kitti, Hartai Tamás
játékvezetők:
Kertészeti Egyetem
1113 Budapest, Szüret u. 2.
18:50
-
FC-0037
Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:15
-
FD-0031
Gaál István, Horváth Kinga
játékvezetők:
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
18:00
-
FB-0031
Nagy László, Szőke Attila
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
18:30
-
FC-0036
Minár László, Szőke Gábor
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:00
-
FB-0034
Szilágyi Bálint, Balogh Kristóf
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
18:00
-
F2KB-0036
Pohánka Balázs, Csoma Viktor
játékvezetők:
Vörösmarty Mihály Gimnázium
2030 Érd, Széchenyi tér 1.
16:00
-
F2KA-0032
Kovács Zoltán, Sértő Róbert
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
19:00
-
RKFB-0031
Lövei László, László Zsolt
játékvezetők:
Százhalombattai Sportcsarnok
2440 Százhalombatta, Vasút u. 41.
17:00
-
F2KB-0031
Gyurka Tamás, Jurászik László
játékvezetők:
2019.10.21. - hétfő
Sport 11 Sportcentrum
1112 Budapest, Kánai út 2.
20:20
-
F2KA-0048
Kapros Roland, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Budai II. Lástló Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
20:00
-
FA-0032
Polonkai Balázs, Tóth Kitti
játékvezetők:
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti, Napsugár u. 2,
20:45
-
NA-0031
Nagy István, László Zsolt
játékvezetők:
2019.10.22. - kedd
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
20:45
-
FC-0033
Pohánka Balázs, Bujtor Péter
játékvezetők:
2019.10.24. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:20
-
RKFB-0044
Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FA-0041
Gaál István, Bagi Bálint
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0045
Matics Sándor, László Zsolt
játékvezetők:
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
19:50
-
F2KB-0048
Gaál Norbert, Nagy-Pál Petra
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0044
Lövei László, Tóth Kitti
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0013
Józsa A. Junior, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
19:00
-
F2KA-0047
Polonkai Balázs, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
F2KB-0042
Nagy László, Molnár Tamás
játékvezetők: