2018.11.13 - 2018.11.22.




 

2018.11.13. - kedd
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0056
Gaál István, Tóth Kitti
játékvezetők:
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:15
-
FC-0046
Józsa A. Junior, Nagy István
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:20
-
FC-0054
Matics Sándor, Kapros Roland
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
19:30
-
F2KB-0054
Major Ádám, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FA-0027
Bagi Bálint, Nagy László
játékvezetők:
2018.11.14. - szerda
The British International School
1037 Budapest, Kiscelli köz 17.
19:30
-
F2KA-0064
Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:15
-
RKFB-0053
Bagi Bálint, Lövei László
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
20:45
-
FC-0052
Nepp László, Bárány Levente
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:15
-
F2KA-0078
Nagy László, Czupi Márton
játékvezetők:
Monor Városi Sportcsarnok
2200 Monor, Balassi Bálint u 25.
19:00
-
F2KA-0061
Németh Patrik, Stánicz Péter
játékvezetők:
2018.11.15. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FB-0036
Magyar Zoltán, Szőts Dávid
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0037
Bagi Bálint, Kapros Roland
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
16:15
-
FSB-0025
Paulus Bence Máté, Németh Fanni
játékvezetők:
20:45
-
F2KA-0065
Nagy Viktor, Józsa A. Junior
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:40
-
SF-0043
László Zsolt, Mocsai László
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
20:45
-
FA-0056
Gaál István, Komlódi Benedek
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:10
-
FA-0057
Tóth Kitti, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FD-0037
Pohánka Balázs, Winkler Áron
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0041
Matics Sándor, Nagy István
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
RKFB-0061
Major Ádám, Jankovics Viktor
játékvezetők:
2018.11.16. - péntek
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:30
-
RKFB-0065
Kozma Balázs, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
19:00
-
F2KA-0063
Szájer József, Molnár Tamás
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
19:30
-
F2KB-0068
Lövei László, Nagy István
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
NA-0062
Józsa A. Junior, László Zsolt
játékvezetők:
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:20
-
FD-0062
Matics Sándor, Bujtor Péter
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
18:45
-
NB-0063
Hartai Tamás, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
19:20
-
FD-0067
Szőts Dávid, Szabó István
játékvezetők:
2018.11.17. - szombat
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
09:00
-
FB-0061
Bagi Bálint, Hartai Tamás
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
GYK-2131
Tahin András, Korompai Zsolt
játékvezetők:
10:20
-
GYK-2132
Tahin András, Korompai Zsolt
játékvezetők:
11:40
-
GYK-2133
Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet
játékvezetők:
13:00
-
GYK-2111
Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet
játékvezetők:
14:20
-
GYK-2112
Matóczay Bálint, Rabi Bernadett Panna
játékvezetők:
15:40
-
GYK-2113
Matóczay Bálint, Rabi Bernadett Panna
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
10:00
-
NKA-0022
Józsa A. Junior, Székely Zoltán
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
10:00
-
FJB-0025
Makay Dániel, Szilágyi Tamás
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
16:30
-
NA-0065
Nepp László, Major Ádám
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
11:00
-
NKA-0021
Balogh Kristóf, Boros Krisztina
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
GYK-2121
Steiner Máté, Süveges Zalán
játékvezetők:
10:20
-
GYK-2122
Steiner Máté, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
11:40
-
GYK-2123
Horváth Brúnó, Süveges Zalán
játékvezetők:
13:00
-
GYK-2124
Horváth Brúnó, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
14:00
-
GYK-2081
Szőke Gábor, Süveges Zalán
játékvezetők:
15:20
-
GYK-2082
Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
16:40
-
GYK-2083
Szőke Gábor, Süveges Zalán
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
08:00
-
NA-0067
Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
08:00
-
SF-0035
Magyar Zoltán, Mocsai László
játékvezetők:
09:30
-
NB-0062
Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
18:30
-
F2KA-0062
Bagi Bálint, Lázár Zs. György
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
09:00
-
GYK-2061
Nagy István, Pál Roland
játékvezetők:
10:30
-
GYK-2062
Nagy István, Pál Roland
játékvezetők:
12:00
-
GYK-2063
Magyar Zoltán, Matics Sándor
játékvezetők:
13:30
-
GYK-2041
Magyar Zoltán, Török Béla
játékvezetők:
15:00
-
GYK-2042
Horváth Kinga, Bárány Levente
játékvezetők:
16:30
-
GYK-2043
Horváth Kinga, Bárány Levente
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
09:00
-
GYK-2011
Gaál Norbert, Németh Fanni
játékvezetők:
10:30
-
GYK-2012
Gaál Norbert, Németh Fanni
játékvezetők:
12:00
-
GYK-2013
Major Ádám, Szőts Dávid
játékvezetők:
13:30
-
GYK-2031
Major Ádám, Szőts Dávid
játékvezetők:
15:00
-
GYK-2032
Paulus Bence Máté, Székely Zoltán
játékvezetők:
16:30
-
GYK-2033
Paulus Bence Máté, Székely Zoltán
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
09:00
-
GYK-2141
Matics Sándor, Török Béla
játékvezetők:
10:30
-
GYK-2142
Matics Sándor, Török Béla
játékvezetők:
12:00
-
GYK-2143
Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
játékvezetők:
13:30
-
GYK-2101
Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
játékvezetők:
15:00
-
GYK-2102
Bujtor Péter, Török Béla
játékvezetők:
16:30
-
GYK-2103
Bujtor Péter, Török Béla
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
09:00
-
FB-0067
Nagy Viktor, Nepp László
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
17:00
-
F2KB-0067
Józsa A. Junior, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
17:00
-
F2KB-0065
Kozma Balázs, Tóth Kitti
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:20
-
FJB-0022
Nagy Viktor, Nagy István
játékvezetők:
16:00
-
NB-0067
Nagy Viktor, Nagy István
játékvezetők:
18:00
-
F2KB-0066
Sentényi Barna, Kovács Zoltán
játékvezetők:
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
16:00
-
FD-0043
Tarnai Gyula, Matics Sándor
játékvezetők:
18:00
-
F2KB-0061
Tarnai Gyula, Matics Sándor
játékvezetők:
2018.11.18. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
FC-0065
Schäffer Béla, Horváth Péter
játékvezetők:
10:30
-
FD-0064
Schäffer Béla, Horváth Péter
játékvezetők:
12:00
-
FC-0067
Gaál István, Nagy István
játékvezetők:
13:30
-
FC-0061
Gaál István, Lövei László
játékvezetők:
15:00
-
FD-0061
Lövei László, Nagy István
játékvezetők:
16:30
-
NA-0064
Goda László, Nagy Viktor
játékvezetők:
18:00
-
FA-0062
Goda László, Nagy Viktor
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
17:00
-
NB-0066
Schäffer Béla, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
15:00
-
NB-0065
Rózsavölgyi Alexandra, Bárány Levente
játékvezetők:
17:45
-
F2KB-0064
Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
13:15
-
FSB-0011
Matóczay Bálint, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
17:00
-
F2KA-0067
Gaál István, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
09:00
-
GYK-2091
Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
játékvezetők:
10:30
-
GYK-2092
Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
játékvezetők:
12:00
-
GYK-2093
Szokolainé V. Csilla, Török Béla
játékvezetők:
13:30
-
GYK-2051
Szokolainé V. Csilla, Török Béla
játékvezetők:
15:00
-
GYK-2052
Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
játékvezetők:
16:30
-
GYK-2053
Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
09:00
-
GYK-2071
Szőts Dávid, Waigand Ágoston
játékvezetők:
10:30
-
GYK-2072
Szőts Dávid, Waigand Ágoston
játékvezetők:
12:00
-
GYK-2073
Magyar Zoltán, Steiner Máté
játékvezetők:
13:30
-
GYK-2021
Magyar Zoltán, Steiner Máté
játékvezetők:
15:00
-
GYK-2022
Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
16:30
-
GYK-2023
Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
16:00
-
RKFB-0062
Hervay Tibor, Szőke Attila
játékvezetők:
18:00
-
FB-0062
Hervay Tibor, Szőke Attila
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
11:00
-
F2KA-0068
Hartai Tamás, Pohánka Balázs
játékvezetők:
18:00
-
F2KA-0066
Gorka Szabolcs, Sértő Róbert
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
09:00
-
FJB-0024
Makay Dániel, Tahin András
játékvezetők:
2018.11.19. - hétfő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
15:00
-
NKA-0011
Gruber Nikolett, Székely Zoltán
játékvezetők:
2018.11.20. - kedd
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
20:15
-
NA-0061
Nagy Viktor, Kozma Balázs
játékvezetők:
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
17:30
-
FSA-0023
Bujtor Péter, Székely Zoltán
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0067
Gaál István, Tóth Kitti
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:20
-
FC-0063
Hartai Tamás, Winkler Áron
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:00
-
FA-0063
Hervay Tibor, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
18:45
-
F2KA-0013
Czupi Márton, Szájer József
játékvezetők:
2018.11.21. - szerda
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
16:30
-
NSA-0013
Horváth Kinga, Boros Krisztina
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:30
-
F2KB-0073
Szilágyi Bálint, Kapros Roland
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
20:30
-
F2KB-0063
Nagy László, Németh Patrik
játékvezetők:
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
1201 Budapest, Vörösmarty u. 30.
19:00
-
FA-0065
Lövei László, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
20:45
-
RKFB-0064
Bagi Bálint, Oláh Márk
játékvezetők:
Monor Városi Sportcsarnok
2200 Monor, Balassi Bálint u 25.
19:00
-
F2KA-0072
Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
játékvezetők:
2018.11.22. - csütörtök
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
18:30
-
NSA-0024
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
20:00
-
FC-0062
Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba
játékvezetők:
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FB-0064
Csabai-Kaskötő B., Németh Fanni
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FB-0066
Lövei László, Mocsai László
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0065
Nagy Viktor, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Gabányi Sportcsarnok
1116 Budapest, Hauszmann A u. 5.
16:30
-
FKB-0023
Gruber Nikolett, Bujtor Péter
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 9.
18:30
-
NA-0052
Gaál István, Matics Sándor
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
20:45
-
FA-0067
Szakáll István dr., Józsa A. Junior
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0061
Goda László, Tóth Kitti
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0066
Alexis Sancilio, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FD-0065
László Zsolt, Győri Ferenc
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
20:30
-
F2KB-0071
Lázár Zs. György, Simon Kristóf
játékvezetők: