2024.03.21. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0136
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
19:30
-
RKFB-0205
2024.03.25. - hétfő
Szent Margit Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
19:50
-
RKFB-0203
2024.03.28. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0202
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:45
-
RKFB-0206
2024.04.08. - hétfő
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
RKFB-0216
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
RKFB-0211
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:30
-
RKFB-0214
2024.04.10. - szerda
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:00
-
RKFB-0215
2024.04.15. - hétfő
Szent Margit Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
19:50
-
RKFB-0221
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:30
-
RKFB-0225
2024.04.17. - szerda
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
19:15
-
RKFB-0227
2024.04.18. - csütörtök
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
19:30
-
RKFB-0241
2024.04.19. - péntek
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:00
-
RKFB-0186
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:15
-
RKFB-0224
2024.04.21. - vasárnap
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
13:00
-
RKFB-0237
2024.04.22. - hétfő
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
RKFB-0231
Szent Margit Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
19:50
-
RKFB-0232
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:30
-
RKFB-0236
2024.04.25. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0233
2024.04.26. - péntek
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0213
2024.04.28. - vasárnap
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
13:00
-
RKFB-0247
2024.04.29. - hétfő
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
RKFB-0246
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:45
-
RKFB-0176
2024.05.02. - csütörtök
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
RKFB-0243
2024.05.03. - péntek
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0257
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:15
-
RKFB-0242
2024.05.06. - hétfő
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
RKFB-0251
Szent Margit Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
19:50
-
RKFB-0254
2024.05.09. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0255
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
19:30
-
RKFB-0252
2024.05.10. - péntek
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:00
-
RKFB-0204
2024.05.13. - hétfő
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
RKFB-0264
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 27.
19:30
-
RKFB-0265
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:30
-
RKFB-0266
2024.05.15. - szerda
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
19:15
-
RKFB-0263
2024.05.16. - csütörtök
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
RKFB-0261
2024.05.24. - péntek
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:30
-
RKFB-0222
2024.06.30. - vasárnap
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
00:00
-
RKFB-0155