Középiskolás és egyetemi mûsor küldéssel

2018.01.16. - 2018.01.25.

2018.01.16. - kedd

Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
20:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti László Zsolt  
Budai Speciális Szakiskola 1116 Budapest, Leininger utca 27-35.
15:15 József Attila Gimnázium - Piarista Gimnázium FI Gaál István Réger Zsolt
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Gaál István  

2018.01.17. - szerda

Schulek Frigyes Szakközépiskola 1087 Budapest, Mosonyi u. 6.
14:30 Schulek F. SzKI - Piarista Gimnázium FI Réger Zsolt Zádeczki Donát László
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
20:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti László Zsolt  
Sportmax Hegyvidék 1. pálya 1122 Budapest, Csörsz u. 12-14.
19:35 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Hartai Tamás  
20:25 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Józsa A. Junior  
Sportmax Hegyvidék 2. pálya 1122 Budapest, Csörsz u. 12-14.
19:35 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Gaál István  
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Bagi Bálint Bárány Levente

2018.01.18. - csütörtök

Fazekas Gimnázium 1082 Budapest, Horváth M. tér 8.
15:00 Fazekas Mihály Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium FI Szõts Dávid Bozóki Domonkos Olivér
Patrona Gimnázium 1094 Budapest, Knézich u. 3-13.
16:20 Patrona Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium LI Szabó István Benkõ Glória
Ilyés Gyula Gimnázium 2040 Budaörs, Szabadság út 162.
15:20 Illyés Gyula Gimnázium - Eötvös József Gimnázium LI Szõke Attila Bujtor Péter

2018.01.22. - hétfõ

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Patrona Gimnázium LI Gruber Nikolett Benkõ Glória
Szent László Általános Iskola 1105 Budapest, Szent László tér 1.
14:45 Szent László Általános Iskola - Dózsa György Általános Iskola Diákolimp Hartai Tamás Szõke Gábor
15:30 Dózsa György Általános Iskola - Pannónia Általános Iskola Diákolimp Hartai Tamás Szõke Gábor
Budai Speciális Szakiskola 1116 Budapest, Leininger utca 27-35.
15:15 II. János Pál Gimnázium - Piarista Gimnázium FI Gaál István Réger Zsolt

2018.01.23. - kedd

Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kõrösi Cs u. 28.
14:30 Szent László Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium FI Bujtor Péter Bozóki Domonkos Olivér
Arany János Gimnázium 1124 Budapest, Meredek u.
14:20 Arany János Gimnázium - II. János Pál Gimnázium FI Szõts Dávid Hõgerl Bence

2018.01.24. - szerda

Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
13:00 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Diákolimp Jankovics Viktor  
15:00 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Diákolimp Jankovics Viktor  
Berzsenyi Dániel Gimnázium 1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
16:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium - Trefort Gimnázium FI Hõgerl Bence Benkõ Glória

2018.01.25. - csütörtök

Fazekas Gimnázium 1082 Budapest, Horváth M. tér 8.
15:00 Fazekas Mihály Gimnázium - Piarista Gimnázium FI Bujtor Péter Zádeczki Donát László