Országos Utánpótlás bajnoki mûsor küldéssel

2018.01.16. - 2018.01.25.

2018.01.17. - szerda

Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
18:30 Vasas Akadémia/A - Csata DSE LOJP1041 Rózsavölgyi Alexandra Jankovics Viktor
III. kerületi Sporttelep 1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
20:15 Budapesti Honvéd - PVSK F1PU0074 Makay Dániel Gaál Norbert
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
17:45 Zsíros Akadémia Kõbánya/B - BLF KK FRKKB1031 László Zsolt Bárány Levente
Menyecske u. Általános Iskola 1112 Budapest, Menyecske u. 2.
17:00 MAFC Kosársuli/B - PAFC FRKKA1103 Tahin András Pál Roland

2018.01.18. - csütörtök

Tüske csarnok - 1. terem 1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
16:15 BEAC Újbuda KA/A - MTK Budapest LOKK1103 Bujtor Péter Horváth Kinga
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
18:15 BLF KK - Elite Basket FOJJ1031 Tahin András Simon Kristóf

2018.01.20. - szombat

III. kerületi Sporttelep 1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
18:00 Budapesti Honvéd - MTK Törökbálint F1PU0041 Matics Sándor Makay Dániel
Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
13:00 Kiss Lenke KS - Ceglédi EKK LRJK1022 Jankovics Viktor László Zsolt
Sport 11 Sportcentrum 1112 Budapest, Kánai út 2.
18:30 TF-Budapest - Békési SZSK F1PU0125 Bognár Domokos Jankovics Viktor
Gabányi Sportcsarnok 1116 Budapest, Hauszmann A u. 5.
13:30 BEAC Újbuda KA/A - Dávid Kornél KA LOJP1044 Gaál Norbert Steier Krisztián
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
17:00 BLF KK - Budafoki KK FRKKB1101 Tahin András Lukács Rezsõ

2018.01.21. - vasárnap

Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
11:00 Vasas Akadémia/A - Török Flóris Törekvés SE/A LOKN1101 Rózsavölgyi Alexandra Horváth Kinga
15:00 Vasas Akadémia/B - MAFC Kosársuli/B FRKKA1093 Tahin András Paulus Bence Máté
Karinthy Frigyes ÁMK 1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
10:00 Újpest-Megyeri Tigrisek/B - KKS FRKKC1103 László Zsolt Bános Csaba
14:00 Újpest-Megyeri Tigrisek/A - Zsíros Akadémia Kõbánya/A FOKK1141 Komlódi Benedek Sebestyén Richárd
Grosics Gyula Általános Iskola 1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
10:00 BEAC Farkasrét Újbuda KA - BEAC Újbuda KA/C LRKD1011 Gruber Nikolett Gere Kálmán
12:00 Zsíros Akadémia Kõbánya - Kiss Lenke KS LRKD1012 Gruber Nikolett Gere Kálmán
14:00 3. helyért - Vesztes LRKD1013 Bujtor Péter Zádeczki Donát László
16:00 Döntõ - Gyõztes LRKD1014 Bujtor Péter Zádeczki Donát László
TF Terem 1123 Budapest, Alkotás u. 44.
10:00 TFSE - Gödöllõi SK FRKKC1101 Sebestyén Richárd Lukács Rezsõ
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
11:00 Budapesti Honvéd/A - MAFC Kosársuli/A FOKN1142 Nepp László Szõts Dávid
Csata u. Általános Iskola 1135 Budapest, Csata u. 20.
16:00 Csata DSE - KSC Szekszárd LOKK1101 Gruber Nikolett Rózsavölgyi Alexandra

2018.01.23. - kedd

Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
16:45 Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kõbánya LRJN1033 Rózsavölgyi Alexandra Bujtor Péter
19:50 Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KS FOKK1142 Bognár Domokos Jankovics Viktor